Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Na zakończonym niedawno ósmym Forum Współpracy Chińsko-Afrykańskiej (FOCAC), chiński przywódca Xi Jinping przedstawił propozycje budowania wspólnoty chińsko-afrykańskiej.

Zapowiedział wdrożenie „Dziewięciu programów” i nakreślił plan współpracy Chin z Afryką na najbliższe trzy lata, który w pełni odpowiada potrzebom Afryki i został ciepło przyjęty przez Afrykę.

Chiny będą solidarnie walczyć z pandemią COVID-19 by zaspokoić pilne potrzeby Afryki. Obecnie dostępność szczepionek COVID-19 w krajach afrykańskich jest niska, a ryzyko pandemii wysokie. Zamknięcie luki w immunizacji i rozwiązanie problemu nierówności w dystrybucji szczepionek jest najwyższym priorytetem.

Chiny będą współpracować z krajami afrykańskimi tak szybko, jak to możliwe, aby zorganizować dostawy szczepionek i pomóc krajom afrykańskim osiągnąć cel wyznaczony przez Unię Afrykańską polegający na szczepieniu 60 procent ludności Afryki do końca 2022.

W tym samym czasie Chiny wdrożą środki, takie jak realizacja 10 projektów medycznych i zdrowotnych dla krajów afrykańskich oraz wysłanie 1500 osób personelu medycznego i ekspertów zdrowia publicznego do Afryki.

Chiny będą promować transformację i unowocześnianie współpracy chińsko-afrykańskiej oraz zwiększać swoją zdolność do zrównoważonego rozwoju, ponieważ Afryka jest jednym z najbardziej podatnych na zmiany klimatu regionów.

Konieczna jest także obrona równości i sprawiedliwości oraz ochrona wspólnych interesów Chin, Afryki i innych krajów rozwijających się.

Źródło: Chiny i Afryka. Zrównoważona współpraca i wspólna przyszłość – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet