Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Rynek chiński jest szansą dla wielu zagranicznych producentów towarów konsumpcyjnych, ze względu na rosnący popyt na produkty wysokiej jakości oraz udoskonalenie e-commerce.  

W 2021 roku Browar Budweiser Brewing Company APAC globalnie zwiększył sprzedaż o 8,3 procent. Przychody na rynku chińskim i zysk przed odsetkami, opodatkowaniem, amortyzacją (EBITDA) wzrosły odpowiednio o 18 procent i 28,7 procent, a sprzedaż w Chinach wzrosła 9,3 proc.

Chiny stają się teraz przyczółkiem dla Budweisera i innych zagranicznych firm, aby nawiązać innowacyjną współpracę, powiedział Yang Ke, dyrektor generalny Budweiser APAC.

Budweiser poczynił znaczne postępy w 2021 r. w kierunku osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju 2025, z browarem Wuhan jako pierwszym w chińskim przemyśle piwnym i globalną fabryką Budweisera, która osiągnęła neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla. Ponadto emisje dwutlenku węgla w całym łańcuchu produkcji zostały zmniejszone o 15,5% w porównaniu z rokiem bazowym 2017.

Rok 2021 zakończył się sukcesem także dla firmy Kingnature. Sprzedaż tej szwajcarskiej marki zarządzania zdrowiem wzrosła w Chinach o 73 procent rok do roku.

Z kolei według najnowszego raportu finansowego L’Oréal w Azji Północnej, na dzień 31 grudnia 2021 r. sprzedaż marki w Chinach wzrosła o 18,6 procent rok do roku do 71,679 miliardów juanów.

Chiny są obecnie drugim co do wielkości rynkiem L’Oréal na świecie, ale to tylko kwestia czasu, zanim staną się pierwszym – powiedział Fabrice Megarbane, prezes Strefy Azji Północnej i dyrektor generalny L’Oréal China.

Źródło: Rynek chiński otwiera nowe możliwości dla zagranicznych producentów – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet