Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne (BIZ) w Chinach kontynentalnych, w okresie styczeń – luty wzrosły o 37,9% rok do roku, osiągając wartość 243,7 miliardów juanów (około 38 miliardów USD).

Sektor usług odnotował wzrost BIZ o 24 procent rok do roku, do 175,7 miliarda juanów, podczas gdy sektor zaawansowanych technologii w porównaniu z rokiem ubiegłym wzrósł o 73,8 procenta.

W tym okresie inwestycje z krajów położonych wzdłuż Pasa i Szlaku oraz Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej wzrosły odpowiednio o 27,8 i 25,5%.

Chiny pozostają jednym z głównych miejsc do inwestowania dla zagranicznych firm. Jak wynika z raportu opublikowanego przez Niemiecką Izbę Handlową w Chinach, prawie 60 procent niemieckich firm inwestujących na chińskim rynku, odnotowało w zeszłym roku poprawę działalności biznesowej, a 71 procent planuje kolejne inwestycje w tym kraju.

Według Nie Pingxianga, naukowca z Chińskiej Akademii Handlu Międzynarodowego i Współpracy Gospodarczej, Chiny mają szerokie perspektywy na przyciągnięcie inwestycji zagranicznych w 2022 roku i będą zachęcać przedsiębiorstwa z inwestycjami zagranicznymi do rozszerzenia zakresu sektorów.

Źródło: W Chinach rośnie liczba bezpośrednich inwestycji zagranicznych – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet