Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Ministerstwo Nauki i Technologii Chin opublikowało kolejną część „Wytycznych dla kluczowych projektów międzynarodowej współpracy rządowej w zakresie innowacji naukowych i technologicznych na rok 2022, w której uwzględniono trzecią turę polsko-chińskich wspólnych projektów badawczo-rozwojowych.

W tym samym okresie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w Polsce opublikowało w Internecie „Wytyczne dla trzeciej partii chińsko-polskich wspólnych projektów badawczo-rozwojowych”.

Od czasu podpisania listu intencyjnego w sprawie współpracy między Chinami a Polską w zakresie współfinansowania wspólnych projektów badawczo-rozwojowych w 2016 r., Chiny i Polska zrealizowały dwie rundy wspólnych naborów projektów badawczo-rozwojowych, finansując łącznie 14 projektów, zapewniając dobrą platformę do promowania dwustronnej współpracy w zakresie innowacji naukowych i technologicznych.

Trzecia partia wspólnych projektów badawczo-rozwojowych koncentruje się na technologii informacyjnej i komunikacyjnej, nauce i technologii energetycznej, nauce i technologii środowiskowej, nauce o materiałach itp. i obejmuje 6-7 projektów, które otrzymają wsparcie. Chiny i Polska zachęcają naukowców z obu krajów do aktywnego deklarowania i współpracy w ramach wspólnych projektów badawczo-rozwojowych, a przedsiębiorstwa z branży naukowo-technicznej do aktywnego udziału w realizacji tych projektów.

Źródło: Chiny i Polska opublikowały trzecią część wytycznych dotyczących wspólnych projektów badawczo-rozwojowych – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet