Ahmed bin Saeed otworzył Arabian Travel Market 2022

Prezes Emirates szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum otworzył Arabian Travel Market (ATM) 2022. Rozpoczęła się 29. edycja największej na Bliskim Wschodzie imprezy podróżniczo-turystycznej.

Jak podkreślił szejk Ahmed bin Saeed podczas otwarcia ATM 2022, „Dubaj nadal umacnia swoją pozycję kraju przodującego w globalnym ożywieniu na rynku podróży i turystyki, organizując globalne wydarzenia, które gromadzą decydentów z całego świata”. Dubaj udowodnił w ciągu ostatnich dwóch lat pandemii, że potrafi zapewnić bezpieczeństwo zarówno turystom, jak i gościom globalnych wydarzeń – dodał szejk.

„Dubaj zapewnia unikalny model zrównoważonego rozwoju, który nie tylko promuje postęp gospodarczy w kraju, ale także stymuluje wzrost w regionie i na szerszych rynkach globalnych. Arabian Travel Market stanowi istotną platformę łączącą liderów turystyki i branży turystycznej na Bliskim Wschodzie oraz na całym świecie, którzy dzięki takim imprezom mogą odkrywać nowe możliwości rozwoju i współpracy” – powiedział szejk Ahmed bin Saeed.

Szejkowi Ahmedowi podczas inauguracji towarzyszyła Helal Saeed Almarri, dyrektor generalny Departamentu Gospodarki i Turystyki Dubaju (DET); Wasyl Zhygalo, Dyrektor RX Global; Danielle Curtis, dyrektor wystaw na Bliski Wschód, ATM; oraz wielu innych VIP-ów.

Odbywające się od poniedziałku 9 do czwartku 12 maja wydarzenie jest o ponad 85 proc. większe niż ATM 2021. Podczas ATM 2022 zaprezentuje się 1500 wystawców ze 158 miejsc na całym świecie, a targi odwiedzi 20 tys. uczestników. Po targach odbędą się ATM Virtual, które potrwają od wtorku 17 do środy 18 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *