Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Grecja otrzymała kolejne ważne wyróżnienie za wideo z zimowej kampanii reklamowej Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej „Greece Does Have a Winter”. Została uhonorowana Srebrną Nagrodą na 4. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych Afryki w kategorii „Cel turystyczny: Kraj” (Destination Country).

W tym samym konkursie wideo z kampanii reklamowej Regionu Peloponezu «Peloponnese. Greece beyond the obvious» zostało również uhonorowane srebrną nagrodą w kategorii „Cel turystyczny: Region” (Destination Region).

Udana zimowa kampania reklamowa Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej i Ministerstwa Turystyki miała na celu promowanie piękna greckich atrakcji na kontynencie oraz bogactwa doświadczeń, którym mogą cieszyć się podróżujący zimą w głąb lądu. Wzmocnienie i promocja turystyki zimowej w kraju jest jednym z głównych filarów strategii komunikacyjnej Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej na rzecz promocji Grecji za granicą. Grecja to kierunek turystyczny przez cały rok!

4. Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych Afryki (4o International Tourism Film Festival Africa -ITFF) odbył się w dniach 4-7 maja 2022 r. w Kapsztadzie z udziałem 315 producentów audiowizualnych z 55 krajów. Jury składało się z profesjonalistów specjalizujących się w marketingu, turystyce i mediach audiowizualnych. Międzynarodowi laureaci to produkcje audiowizualne z Australii, Austrii, Chorwacji, Fidżi, Grecji, Węgier, Włoch, Japonii, Litwy, Filipin, Portugalii, Kataru, Słowenii, Hiszpanii i Ugandy.

ITFFA ma na celu uhonorowanie najlepszych filmów podróżniczych i dokumentalnych z całego świata oraz stymulowanie rozwoju przemysłu audiowizualnego dla turystyki. Jego kategorie tematyczne obejmują różne sektory turystyki, takie jak Destynacje, Produkty i Usługi. Festiwal organizowany jest we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Turystycznych Festiwali Filmowych (CIFFT) i miastem Kapsztad.

Źródło: Biuro Prasowe, Ministerstwo Turystyki Grecji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet