Noc Muzeów 2022 w Radiu Kolor

Radio Kolor 103 FM przyłącza się do Nocy Muzeów 2022! W trakcie tegorocznej edycji zapraszamy na niepowtarzalną wycieczkę po siedzibie radia!

W trakcie Nocy Muzeów 2022, Radio Kolor nie zaśnie! Zobacz jak tworzy się prawdziwie warszawskie radio. Tej nocy będzie okazja poznać nas od kuchni – zwiedzić każdy zakamarek naszej redakcji. Będzie okazja spotkać się ze swoimi ukochanymi głosami i podejrzeć pracę ulubionych dziennikarzy, a w trakcie specjalnego programu – pozdrowić całą Warszawę i… świat! Dodatkowo – przedpremierowo pokażemy naszym Gościom fragmenty specjalnej wystawy, którą organizujemy z okazji 30. urodzin Radia Kolor 103 FM.”

Już w sobotę 14 maja 2022 r. będziecie mieli okazję odwiedzić naszą siedzibę na Mokotowie. Przy Narbutta 41/43 gramy dla Was od 1995 roku. I będziecie mieli okazję poznać bliżej historię Koloru. Tej nocy w naszej siedzibie zaprezentujemy specjalną wystawę poświęconą naszej historii. Nie zabraknie archiwalnych zdjęć, na których zobaczycie jak się zmienialiśmy i jak zmieniało się nasze miasto. Pokażemy także szalony postęp technologiczny – będziecie mogli zobaczyć jak wyglądały magnetofony szpulowe czy nasze pierwsze komórki. Ale oczywiście pokażemy Wam także współczesne Radio Kolor 103 FM!

Między 19:00 a 02:00 nie będziemy mieli przed Wami tajemnic. Będziecie mogli zajrzeć dosłownie wszędzie. Od pomieszczeń redakcyjnych, przez kuchnię po nasze studio emisyjne czy nasze studio produkcyjne Studio 103, gdzie będziecie mogli wykonać pamiątkowe nagrania, które będzie mogła usłyszeć cała Warszawa! Nasi dziennikarze opowiedzą o swojej pracy i pokażą, jak pracuje newsroom Koloru, a Wasze ulubione głosy oprowadzą po każdym zakątku naszej redakcji. Nie zabraknie też innych niespodzianek. Wszystkiego nie zdradzimy – musicie być z nami!

Spędźmy tę noc razem! Zapraszamy w sobotę 14 maja między 19:00 a 02:00 na Narbutta 41/43 i na 103 FM, gdzie w trakcie specjalnego programu będziemy relacjonować tegoroczną edycję Nocy Muzeów na antenie!

źródło: Radio Kolor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *