Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

„Liczby przypominają rok 2019”, podsumowuje dyrektor generalny Oliver Winter, „prawie wyrównaliśmy ówczesne liczby – to doskonałe wyniki i pewny sygnał na drugą połowę roku”.

Ponad 2500 telefonów dziennie na infolinię rezerwacji, 80-procentowy wzrost liczby odwiedzających stronę aohostels.com w okresie od maja do czerwca oraz średnie obłożenie pokoi około 74% w maju i 85% w czerwcu to wyniki z pierwszego półrocza 2022 roku „jednego z najlepszych w historii naszej firmy”.

„Szczególnie w przypadku rezerwacji grupowych i rodzinnych, a&o odnotowuje dwucyfrowy wzrost w porównaniu z 2019 r. Spodziewane przychody w tym roku wyniosą od 140 do 160 mln euro”, szacuje Oliver Winter, który założył a&o 22 lata temu w Berlinie-Friedrichshain. Pod warunkiem, że „pandemia koronawirusa nie wywoła żadnych znaczących ograniczeń następnej jesieni i zimy”. Jednak Winter nie spodziewa się, że tak się stanie: „Koronawirus nadal będzie nas ograniczać, ale znaleźliśmy również sposoby, aby skutecznie poradzić sobie z tym wyzwaniem”. Specjalne środki bezpieczeństwa i higieny zostaną utrzymane, a oferta cyfrowa będzie dalej rozszerzana. Obejmuje ona na przykład samodzielne lub mobilne zameldowanie, cyfrowe zameldowanie na śniadanie lub cyfrowy klucz do pokoju.

a&o stale rozbudowuje zespół

Aplikowanie przy użyciu smartfona, umowa o pracę na czas nieokreślony, uczestnictwo w akademii online i znajomość języka niemieckiego nie są już warunkami pracy na recepcji: „Zmieniliśmy i dodaliśmy kilka rzeczy”, wyjaśnia Oliver Winter, „abyśmy byli jako pracodawca jeszcze bardziej atrakcyjni – opinie na ten temat są bardzo pozytywne.” Od początku roku podpisaliśmy ponad 400 nowych umów o pracę. Rekrutacja trwa. „Jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o cyfryzację i obsługę gości – logiczne jest, że teraz dostosowujemy również procesy rekrutacyjne do potrzeb kandydatów i branży”, kontynuuje Winter, „mamy rozwiązania na niedobór personelu i myślimy nie szablonowo.”

Sieć a&o nadal rośnie w największych miastach Europy

W Warszawie, Budapeszcie, Kopenhadze, Edynburgu i Rotterdamie a&o od 2020 roku otworzyło jeszcze pięć obiektów, co daje łącznie 40 hosteli w 25 miastach i dziewięciu krajach europejskich. Wysoko na liście ekspansji znajdują się Wielka Brytania, Włochy, Benelux oraz region DACH; ponadto firma ma na oku Irlandię i Francję, a także Rzym czy Ateny. Oliver Winter: „Bardziej niż kiedykolwiek polegamy na przejęciach istniejących obiektów, nie tylko w celu znacznego przedłużenia żywotności nieruchomości”. Celem firmy jest osiągnięcie neutralności pod względem emisji CO2 do 2025 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet