IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022: zobacz, jak będą wyglądały targi MICE w Bangkoku

Uczestnicy tegorocznych targów IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 mogą się spodziewać nie tylko elementów biznesowych i edukacyjnych, ale także – dzięki wsparciu sponsorów – szerokiego wachlarza atrakcji rozrywkowych. 

Na targach zjawi się 312 wystawców (osobiście i zdalnie), w tym 132 wystawców to firmy i organizacje z 23 krajów/terytoriów wraz z 387 wystawcami MICE, stowarzyszeniami i nabywcami korporacyjnymi z 56 krajów/terytoriów.

W czasie, gdy lada moment spodziewane jest ożywienie w branży turystycznej, wystawcy z Tajlandii, Filipin, Hongkongu, Japonii i Korei Południowej pojawią się największych pawilonach wystawienniczych, aby pokazać swoją ofertę.

IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 rozpoczynają się od Thailand Convention & Exhibition Bureau (TCEB) w Bangkoku. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie tętniąca życiem, kreatywna i inspirująca scena artystyczna Tajlandii.

Aby podzielić się najnowszymi osiągnięciami marek z branży MICE, kupcy Association i Corporate, media, organizacje pozarządowe – takie jak Thailand Convention & Exhibition Bureau (TCEB), MEET Taiwan, Rada Promocji Turystyki, Filipiny (TPB), Biuro Promocji Księstwa Monako–Azja, Koreańska Organizacja Turystyczna, Organizacja Turystyczna Incheon i Gyeonggi Tourism – zaprezentują się podczas 30-minutowych sesji Brand Engagement w dniach 21 i 22 września.

Najważniejsze wydarzenia rozrywkowe towarzyszące targom to:

 • Thailand Convention and Exhibition Bureau
  o CustoMICE: odkryj miejsce docelowe MICE dzięki fotografii;
  o Magic MICE: zrób sobie selfie z Magic Thailand AR Graffiti i odbierz “Tajskie mydło deserowe”.
 • Majsterkowanie z Taipei City Government – zdobądź specjalny token, wypełniając kwestionariusz. Wygraj na stoisku szczęśliwe nagrody w losowaniu sponsorowane przez Arcadia Travel Co., Ltd.
 • Biuro Turystyki Tajwanu
  o dołącz do ich ceremonii przecięcia wstęgi;
  o doświadcz Tajwanu 360° dzięki wirtualnej rzeczywistości;
  o posłuchaj, dlaczego Tajwan jest idealnym miejscem dla MICE i zyskaj szansę na wyjątkowy prezent;
  o bądź sprytny lub spróbuj szczęścia dzięki różnorodnym zabawnym zabawom i grom.

Targi IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 odbywają się od 20–22 września w Bangkoku w Tajlandii oraz 20–28 września wirtualnie.

Wiodące wydarzenie z branży MICE odbywa się wspólnie z CTW Asia-Pacific – The Leading Corporate Travel Management Conference dla Azji i Pacyfiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *