Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Uczestnicy tegorocznych targów IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 mogą się spodziewać nie tylko elementów biznesowych i edukacyjnych, ale także – dzięki wsparciu sponsorów – szerokiego wachlarza atrakcji rozrywkowych. 

Na targach zjawi się 312 wystawców (osobiście i zdalnie), w tym 132 wystawców to firmy i organizacje z 23 krajów/terytoriów wraz z 387 wystawcami MICE, stowarzyszeniami i nabywcami korporacyjnymi z 56 krajów/terytoriów.

W czasie, gdy lada moment spodziewane jest ożywienie w branży turystycznej, wystawcy z Tajlandii, Filipin, Hongkongu, Japonii i Korei Południowej pojawią się największych pawilonach wystawienniczych, aby pokazać swoją ofertę.

IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 rozpoczynają się od Thailand Convention & Exhibition Bureau (TCEB) w Bangkoku. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie tętniąca życiem, kreatywna i inspirująca scena artystyczna Tajlandii.

Aby podzielić się najnowszymi osiągnięciami marek z branży MICE, kupcy Association i Corporate, media, organizacje pozarządowe – takie jak Thailand Convention & Exhibition Bureau (TCEB), MEET Taiwan, Rada Promocji Turystyki, Filipiny (TPB), Biuro Promocji Księstwa Monako–Azja, Koreańska Organizacja Turystyczna, Organizacja Turystyczna Incheon i Gyeonggi Tourism – zaprezentują się podczas 30-minutowych sesji Brand Engagement w dniach 21 i 22 września.

Najważniejsze wydarzenia rozrywkowe towarzyszące targom to:

 • Thailand Convention and Exhibition Bureau
  o CustoMICE: odkryj miejsce docelowe MICE dzięki fotografii;
  o Magic MICE: zrób sobie selfie z Magic Thailand AR Graffiti i odbierz “Tajskie mydło deserowe”.
 • Majsterkowanie z Taipei City Government – zdobądź specjalny token, wypełniając kwestionariusz. Wygraj na stoisku szczęśliwe nagrody w losowaniu sponsorowane przez Arcadia Travel Co., Ltd.
 • Biuro Turystyki Tajwanu
  o dołącz do ich ceremonii przecięcia wstęgi;
  o doświadcz Tajwanu 360° dzięki wirtualnej rzeczywistości;
  o posłuchaj, dlaczego Tajwan jest idealnym miejscem dla MICE i zyskaj szansę na wyjątkowy prezent;
  o bądź sprytny lub spróbuj szczęścia dzięki różnorodnym zabawnym zabawom i grom.

Targi IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 odbywają się od 20–22 września w Bangkoku w Tajlandii oraz 20–28 września wirtualnie.

Wiodące wydarzenie z branży MICE odbywa się wspólnie z CTW Asia-Pacific – The Leading Corporate Travel Management Conference dla Azji i Pacyfiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet