Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

„To dzieci są głosem Świata i przyszłości i piszą scenariusz nowej ziemskiej sagi. Tyle w nich odwagi, ile w nas miłości, tyle w nich nadziei, ile w nas rozwagi”

Dziś, kiedy świat pogrążył się w wojennej zawierusze, a Ziemia stoi u bram międzynarodowego kryzysu, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy zjednoczenia, braterstwa i nadziei na lepsze jutro.

Dzięki rozśpiewanym dzieciom i młodzieży z Polski i Ukrainy byliśmy świadkami takiego właśnie zjednoczenia, podczas serii koncertów pod hasłem „Pastorałka dla pokoju”, gdzie dzieci śpiewem prosiły o pokój na świecie.

„Pastorałka dla Pokoju” to oryginalny projekt muzyczny, oparty na autorskich aranżacjach kolęd z całego świata, wykonany na scenie Filharmonii Narodowej w Warszawie, a także na scenach w Jerozolimie i Betlejem.

Występował chór ALLA POLACCA wraz z solistami, działający przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, pod dyrekcją Anny Bednarskiej.

W programie znalazły się znane i lubiane utwory świąteczne oraz prapremierowe wykonanie „Pastorałki dla pokoju”, utworu skomponowanego specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Wzruszające kompozycje świąteczne wykonał także duet Agny Bryjan (sopranistka) i Vlasta (kompozytorka i pianistka ukraińskiego pochodzenia).

Koncerty, zarówno w Polce jak i w Ziemi Świętej spotkały się z gorącym i serdecznym przyjęciem widzów, którzy przyłączali się do wspólnego kolędowania.

Partnerem wydarzenia była Polska Organizacja Turystyczna, która aktywnie wspiera działania na rzecz polskiej turystyki i tym samym promocji Polski na świecie. POT zgodził się wesprzeć serię koncertów, które promowały pokój i jedność na świecie, jednocześnie podkreślając rolę międzynarodowego współdziałania, aby ten stan osiągnąć. Są to także cele, które stanowią immanentną cechę turystyki, nie tylko polskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet