Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Hyundai Motor Group, jeden z wiodących producentów pojazdów napędzanych wodorem, w marcu ubiegłego roku rozpoczął budowę swojego pierwszego zagranicznego zakładu.

Fabryka powstaje w Guangzhou, w prowincji Guangdong na południu Chin. Oczekuje się, że budowa zakładu pod nazwą HTWO Guangzhou zostanie ukończona do końca 2022 r. Dzięki połączonym funkcjom produkcji, badań i rozwoju oraz innowacji, nowy zakład ma początkowo produkować 6500 systemów ogniw paliwowych rocznie i stopniowo zwiększać swoją wydajność zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.

Jak twierdzi Lee Hyuk Joon, prezes Hyundai Motor Group (China) Ltd., Chiny jako największy na świecie producent wodoru zgromadziły wyjątkowe doświadczenie w sektorze pojazdów wyłącznie elektrycznych i są w stanie poprowadzić przyszłą transformację w kierunku energii wodorowej.

Oprócz Hyundaia, także inni główni producenci samochodów, w tym Mercedes-Benz, BMW, Toyota Motor i Honda Motor, poszukują przełomów w sektorze pojazdów napędzanych wodorem.

Dostawcy części samochodowych i ogniw paliwowych, tacy jak Bosch, Continental AG i Faurecia i producenci materiałów podstawowych, tacy jak DuPont, W.L. Gore & Associates i Johnson Matthey, zwiększają swój wkład w chiński rynek pojazdów z ogniwami paliwowymi.

Chińscy producenci samochodów, w tym SAIC Motor Co., Ltd., BAIC Group, Guangzhou Automobile Company i Changan Auto, również chcą rozwijać technologie pojazdów napędzanych wodorem.

Źródło: Światowi giganci motoryzacyjni stawiają na możliwości chińskiego przemysłu wodorowego – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet