Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Chargé d’Affaires a.i. Rzeczypospolitej Polskiej, Milena Łukasiewicz w czasie wizyty na Jamajce zrealizowała dyżur konsularny. 
Złożyła również wizytę podsekretarzowi stanu ds. dwustronnych i regionalnych Jamajki, J.E. Deidre Miller. Podczas spotkania Podsekretarz podziękował Polsce za wsparcie udzielone jamajskim studentom podczas ich transferu z Kijowa na Ukrainie do Polski, a następnie na Jamajkę. Chargé d’Affaires podziękował Polsce za współpracę na forach wielostronnych i skorzystał z okazji, by omówić sytuację polityczną i inne kwestie dwustronne między oboma krajami.
Na zakończenie swojej wizyty Chargé d’Affaires a.i. odebrała w Montego Bay polski żaglowiec należący do Fundacji Szczecińskiej. Przybycie żaglowca na Jamajkę z zespołem Niebieskiej Szkoły na pokładzie było częścią obchodów trzydziestej rocznicy pierwszego rejsu tego żaglowca. Fundacja rozwija kontakty z różnymi szkołami żeglarskimi w Kingston i Montego Bay, w celu stworzenia partnerstwa współpracy i wymiany między Polską a Jamajką.

Źródło: Chargé d’Affaires a.i. RP Milena Łukasiewicz z wizytą na Jamajce – Polska w Wenezueli – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet