Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Zapraszamy na konferencję prasową inaugurującą projekt nauczania języka polskiego i angielskiego, dedykowany uchodźcom z Ukrainy.

20 maja 2022 o godzinie 18.00
Katedra Polowa Wojska Polskiego
ul. Długa 13/15, Warszawa

W ciągu kilkunastu tygodni Polska przyjęła ponad 3 mln uchodźców z Ukrainy. Nasi sąsiedzi otrzymali wsparcie praktycznie w całej Polsce.

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie Warszawska Izba Gospodarcza uruchomiła Inkubator Przedsiębiorczości Ukraińsko-Polskiej (IPUP), który wspiera Ukraińców na polskim rynku pracy.

Podstawą jest znajomość języka polskiego, tak niezbędna zarówno w codziennym życiu, jak i w realizowaniu się na rynku pracy.

W ramach IPUP będziemy uczyć języka polskiego i angielskiego osoby, które przyjechały do Polski w wyniku konfliktu i pragną w naszym kraju spełniać się zawodowo i społecznie.

Społeczność Denison w Teksasie w Ameryce i Waples Memorial United Methodist Church dołączyły do naszej inicjatywy, sponsorując ks. dr. Jima Bowdena jako wolontariusza w nauczaniu języka angielskiego.

Serdecznie zapraszamy na inaugurację projektu, która odbędzie się z udziałem zgłoszonych kursantów, przedsiębiorców i mediów.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału online:
https://uaktywniamy.szef.co/formularze/media

Organizatorzy:

Partnerzy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet