Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Messe Berlin planuje szereg zmian na ITB Berlin 2023 – pierwszej edycji od początku pandemii, która ma odbyć się na żywo.

Przede wszystkim zamiast trwać od środy do niedzieli, ITB Berlin 2023 odbędą się od wtorku 7 marca do czwartku 9 marca.

Podobnie jak w poprzednich latach, znana na całym świecie ITB Berlin Convention, odbędzie się równolegle z targami na Berlińskich Terenach Wystawowych, a wybrane sesje będą transmitowane na żywo na itb.com. Wybrane usługi będą też prezentowane online.

„Pozycjonując ITB Berlin wyłącznie jako produkt B2B, chcemy, aby format był odporny na kryzysy i jeszcze bardziej wzmocnił markę jako globalnego katalizatora branży turystycznej” – powiedział David Ruetz, szef ITB Berlin. „Jednocześnie dbamy o to, aby nasz wizerunek się wzmocnił. W przeszłości wielokrotnie obserwowaliśmy, że większość naszych wystawców kładzie wyraźny nacisk na zwracanie się do odbiorców B2B. W przyszłości weźmiemy ten trend pod uwagę.” – dodał.

ITB Berlin 2023 po raz kolejny planuje uhonorować najlepszych wystawców Nagrodą Wystawcy ITB.

Nowości dla B2C

Messe Berlin ma również ofertę dla publiczności i firm zainteresowanych biznesem B2C.

Berlin Travel Festival, dotychczas partnerskie wydarzenie konsumenckie ITB, będzie w przyszłości zawierać element B2C targów żeglarskich i rekreacyjnych Boat & Fun Berlin, które odbędą się w dniach 24-27 listopada 2022 r. na berlińskich terenach wystawowych. Berlin Travel Festival odbywał się wcześniej w Arena Berlin, równolegle z otwartym weekendem ITB Berlin dla publiczności.

Jednocześnie publiczność będzie mogła, w nowym wyznaczonym terminie, zapoznać się z całą gamą usług rekreacyjnych, a także zobaczyć łodzie, przyczepy kempingowe i produkty wędkarskie.

Duża platforma dla Gruzji

Gruzja, oficjalny kraj partnerski, odegra ważną rolę na targach ITB Berlin 2023. W poniedziałek, 6 marca, w przeddzień ITB Berlin 2023, rozpocznie targi uroczystą galą otwarcia w CityCube Berlin, która będzie transmitowana na żywo.

Kraj będzie również silnie reprezentowany na terenach wystawienniczych, m.in. w hub27 oraz w hali 4.1.

Wkrótce rejestracja

Od połowy czerwca wystawcy będą mogli zarejestrować się na targi ITB Berlin 2023. Rejestrując się do 31 sierpnia 2022 r., mogą skorzystać z oferty wynajmu stoiska Early Bird w cenie od 205 euro za m². Oferta obowiązuje od momentu oficjalnego ogłoszenia rejestracji stoisk (przewidywana data to połowa czerwca). Termin rejestracji upływa 30 września 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet