Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

21 lipca Pałac Kultury i Nauki obchodził 67. urodziny. Z tej okazji przygotowane zostało wiele atrakcji dla najmłodszych i dorosłych – zlokalizowanych począwszy od placu Defilad, przez hol główny pałacu aż po 30. jego piętro.

Przed PKiN na najmłodszych zorganizowano: interaktywne stoisko Narodowego Muzeum Techniki, strefa zabaw MPWiK z beczkowozem i kurtyną wodną oraz stoisko edukacyjne straży miejskiej. Natomiast w holu głównym PKiN przez cały dzień dla dzieci były również organizowane animacje i pokazy pająków. Z kolei na 30. piętrze czekały wata cukrowa i lizaki.

Dla „nieco starszych” przed PKiN przygotowano strefę chillout z kawą i lemoniadą, stoiska Collegium Civitas oraz Wszechnicy Polskiej.

O godzinie 14 na placu Defilad stanął tort urodzinowy, a o godzinie 16 przed pałacem pojawili się artyści Młodego Baletu Polskiego, którzy poprowadzili otwartą dla wszystkich lekcję baletu.

O 17 rozpoczął się urodzinowy spacer miejski z przewodnikiem wokół PKiN, a o 20 w Kinotece można było zobaczyć film Stanisława Barei „Miś”.

A tutaj przeczytacie o osiedlu, na którym mieszkali budowniczowie PKiN-u.

Fot. Jadwiga Żukowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet