Odwiedź stoisko CleanDeco podczas Kongresu Szefów Kuchni i Restauratorów 2022

W imieniu Warszawskiej Izby Gospodarczej i Redakcji TTG Polska zapraszamy do odwiedzenia stoiska CleanDeco podczas Kongresu Szefów Kuchni i Restauratorów 2022 w Warszawie.

Z niecierpliwością czekamy na możliwość prezentacji możliwości zmywarek Granuldisk w czasie pokazu dynamicznego Live Wash™, dla każdego gościa, który chce być świadkiem magii naszych rozwiązań do mycia naczyń.

Jeśli chodzi o technologię Granule™, naprawdę musisz to zobaczyć, aby w to uwierzyć. Oglądanie na żywo pozwala lepiej zrozumieć technologię, jej zalety i precyzyjnie pokazuje, jak udało się nam wyeliminować wszelkie mycie wstępne, namaczanie lub szorowanie naczyń metalowych.

Prosimy o podanie planowanej godziny wizyty, abyśmy mogli przygotować się na przyjęcie Państwa z odpowiednią prezentacją i przybliżeniem technologii (CleanDeco Sp. z o.o., tel. +48 601 086 066; +48 603 177 660, e-mail: biuro@cleandeco.pl, www.cleandeco.pl).

Czekamy na Was na naszym stoisku nr 25 i życzymy samych sukcesów w Waszym biznesie.

Kongres jest wydarzeniem zamkniętym. Udział dla szefów kuchni, restauratorów i kucharzy jest BEZPŁATNY. Rejestracja jest obowiązkowa > ZAREJESTRUJ SIĘ.

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów odbędzie się 12 października 2022 r. w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

CleanDeco Sp. z o. jest członkiem Warszawskiej Izby Gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *