Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Targi Franczyza, które odbędą się w dniach 20-22 października 2022 r. w Pałacu Kultury i Nauki, to 3 dni spotkań biznesowych, kilkaset konceptów franczyzowych i tysiące przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź 20 edycję Targów Franczyza 2022 i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!

Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.

Listę firm do wyboru znajdziesz na franczyza.pl

Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to okazja do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi i możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie podczas Forum Własnego Biznesu. Partnerem Strategicznym Targów Franczyza w 2022 roku jest Żabka.

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury, zajmując wszystkie sale na parterze.

Przez trzy dni przedsiębiorcy mają okazję przeprowadzić dziesiątki rozmów, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego dla siebie pomysłu na biznes. Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się, co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji i na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.

Targi Franczyza w Warszawie to:
⇒ Sprawdzone pomysły na biznes w każdym przedziale inwestycyjnym;
⇒ Spotkania z franczyzobiorcami, którzy opowiedzą o swojej współpracy we franczyzie, m.in. McDonald’s, Żabka, Stava, Sweet Gallery, Biesiadowo;
⇒ Ponad 80 wystawców z Polski i z Europy;
⇒ 20. edycja największych targów franczyzowych w Europie Środkowej;
⇒ Wykłady i spotkania na forum edukacyjnym przez 3 dni targów.

Patronat nad wydarzeniem objęła Warszawska Izba Gospodarcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet