Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Niemieccy liderzy biznesu wyrażają optymizm co do perspektywy współpracy biznesowej między Chinami a Niemcami.

W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat współpraca między obiema stronami pogłębiła się, a handel dwustronny wzrósł prawie 1000 razy, służąc rozwojowi gospodarczemu i społecznemu w obu krajach.

Współpraca w branży motoryzacyjnej od dawna była jasnym punktem na niemiecko – chińskiej mapie gospodarczej.

„Niemcy i Chiny to partnerstwo, które może się jeszcze bardziej rozwijać i ulepszać” – powiedział w niedawnym wywiadzie dla Xinhua Oliver Zipse, prezes zarządu BMW AG.

Zaznaczył on, że niedawna wizyta kanclerza Niemiec Olafa Scholza w Chinach była silnym sygnałem do wzmocnienia współpracy gospodarczej między krajami.

„Ostatnie wiadomości od chińskiego rządu dotyczące dalszego przyciągania inwestycji zagranicznych, zwiększania otwarcia i napędzania innowacji są zachęcające. BMW Group jest niezachwianie zaangażowana w Chiny i będzie kontynuować współpracę z lokalnymi firmami, w której wszyscy wygrywają” – powiedział Zipse.

Z kolei Volkswagen, który od ponad 40 lat współpracuje z Chinami, ma głębokie korzenie w chińskim przemyśle motoryzacyjnym. W przyszłości firma zamierza jeszcze bardziej zacieśnić wymianę gospodarczą z Chinami, powiedział Liu Yunfeng, wiceprezes Volkswagen Group China.

Więcej na Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet