Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Strategia Made in China 2025 zapoczątkowana w 2015 roku, owocuje pozytywną zmianą postrzegania jakości chińskich produktów przez pryzmat ich coraz lepszej jakości i wysoko rozwiniętych technologii produkcji.

Podczas zakończonych w sobotę targów China Homelife Poland odbyło się spotkanie polskich przedsiębiorców z chińskimi producentami najwyższej klasy produktów, z sektorów takich jak: AGD, meble i materiały budowlane.

Przedstawiciele firm mających swoje siedziby w Foshan High-Tech Zone, strefie zaawansowanych technologii i innowacji światowej klasy, przyjechali do Polski w poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych.

Miasto Foshan liczy 8 mln mieszkańców, a jego produkt krajowy brutto wynosi ok. 120 mld USD.  Jest ważnym ośrodkiem przemysłu, z którego pochodzi m.in. połowa światowej produkcji lodówek i klimatyzatorów. Produkowane są tam również meble, maszyny produkcyjne, ceramika, farmaceutyki i materiały budowlane.

Foshan planuje otwierać sieć stałych przedstawicielstw handlowych, które podejmować będą działania marketingowe, logistyczne i promocyjne na lokalnych rynkach.

Organizatorami spotkania byli: Meorient International Exhibition i Warszawska Izba Gospodarcza.

Firma Meorient zajmuje się międzynarodowymi usługami wystawienniczymi. Jest to jedna z niewielu chińskich firm wyspecjalizowanych w obsłudze wystaw, zajmująca się głównie międzynarodowymi wystawami, konferencjami, publikacjami B2B, e-commerce i szkoleniami wystawców. Meorient jest również członkiem UFI i pełni funkcję wiceprezesa China Convention & Exhibition Society

Od momentu powstania w 1994 roku, Meorient stworzył oddziały w głównych strefach ekonomicznych w Chinach, takich jak Pekin, Szanghaj, Zhenjiang itp., zapewniając profesjonalną obsługę wystaw. Meorient co roku organizuje ponad 200 międzynarodowych projektów wystawienniczych z ponad 20 branż w ponad 30 krajach.

Targi China Homelife organizowane są także w Brazylii, Dubaju, Egipcie, Indiach, Jordanii, Kazachstanie, RPA, Meksyku i Turcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet