Biznes bez Granic. Forum Foshan High-Tech Zone

Strategia Made in China 2025 zapoczątkowana w 2015 roku, owocuje pozytywną zmianą postrzegania jakości chińskich produktów przez pryzmat ich coraz lepszej jakości i wysoko rozwiniętych technologii produkcji.

Podczas zakończonych w sobotę targów China Homelife Poland odbyło się spotkanie polskich przedsiębiorców z chińskimi producentami najwyższej klasy produktów, z sektorów takich jak: AGD, meble i materiały budowlane.

Przedstawiciele firm mających swoje siedziby w Foshan High-Tech Zone, strefie zaawansowanych technologii i innowacji światowej klasy, przyjechali do Polski w poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych.

Miasto Foshan liczy 8 mln mieszkańców, a jego produkt krajowy brutto wynosi ok. 120 mld USD.  Jest ważnym ośrodkiem przemysłu, z którego pochodzi m.in. połowa światowej produkcji lodówek i klimatyzatorów. Produkowane są tam również meble, maszyny produkcyjne, ceramika, farmaceutyki i materiały budowlane.

Foshan planuje otwierać sieć stałych przedstawicielstw handlowych, które podejmować będą działania marketingowe, logistyczne i promocyjne na lokalnych rynkach.

Organizatorami spotkania byli: Meorient International Exhibition i Warszawska Izba Gospodarcza.

Firma Meorient zajmuje się międzynarodowymi usługami wystawienniczymi. Jest to jedna z niewielu chińskich firm wyspecjalizowanych w obsłudze wystaw, zajmująca się głównie międzynarodowymi wystawami, konferencjami, publikacjami B2B, e-commerce i szkoleniami wystawców. Meorient jest również członkiem UFI i pełni funkcję wiceprezesa China Convention & Exhibition Society

Od momentu powstania w 1994 roku, Meorient stworzył oddziały w głównych strefach ekonomicznych w Chinach, takich jak Pekin, Szanghaj, Zhenjiang itp., zapewniając profesjonalną obsługę wystaw. Meorient co roku organizuje ponad 200 międzynarodowych projektów wystawienniczych z ponad 20 branż w ponad 30 krajach.

Targi China Homelife organizowane są także w Brazylii, Dubaju, Egipcie, Indiach, Jordanii, Kazachstanie, RPA, Meksyku i Turcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *