Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

„To dzieci są głosem Świata i przyszłości i piszą scenariusz nowej ziemskiej sagi. Tyle w nich odwagi, ile w nas miłości, tyle w nich nadziei, ile w nas rozwagi”

Dziś, kiedy świat pogrążył się w wojennej zawierusze, a Ziemia stoi u bram międzynarodowego kryzysu, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy zjednoczenia, braterstwa i nadziei na lepsze jutro.

Znajdziemy je już wkrótce w Filharmonii Narodowej w Warszawie!

Zapraszamy na wyjątkowy, świąteczny koncert. Koncert, podczas którego dzieci z Polski i Ukrainy śpiewem będą wołać o pokój na świecie. „Pastorałka dla Pokoju” to oryginalny projekt muzyczny, oparty na autorskich aranżacjach kolęd z całego świata.

Wystąpi chór ALLA POLACCA wraz z solistami, działający przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, pod dyrekcją Anny Bednarskiej.

W programie znane i lubiane utwory świąteczne oraz prapremierowe wykonanie „Pastorałki dla pokoju” (słowa Katarzyna Kaczmarska, muzyka Vlasta Traczyk).

Specjalnie dla Państwa, piękne i wzruszające kompozycje świąteczne wykona duet Agny Bryjan (sopranistka) i Vlasta Traczyk (kompozytorka i pianistka ukraińskiego pochodzenia).

Dochód z koncertu wspomoże organizację premierowego wykonania tego utworu przez dzieci z Polski i Ukrainy, na organizowanym w Wigilię Bożego Narodzenia występie w Betlejem.

Partnerem wydarzenia jest Polska Organizacja Turystyczna.

Zaśpiewajmy razem PASTORAŁKĘ DLA POKOJU
Koncert odbędzie się 15 grudnia 2022 r., godz. 18:00
w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie
(wejście od ul. Moniuszki)

Bilety można nabyć w serwisie Bilety24.pl
https://www.bilety24.pl/koncert/1215-pastoralka-dla-pokoju-83026?id=442953

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet