Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Torsten Loos został nowym dyrektorem operacyjnym berlińskiej grupy budżetowej a&o Hostels. Z firmą związany jest od 2002 roku.

Na stanowisku Dyrektora Operacyjnego, od 2014 roku odpowiadał za funkcjonowanie 40 hosteli, z 35 dyrektorami generalnymi i ponad 1000 pracowników. W tym czasie wprowadził wiele zmian, m.in. stworzył program stażowy i Akademię a&o. Loos kieruje się słowami: „Budżet tak, ale nacisk kładziemy na jakość”.

Kluczem jest stały rozwój kompetencji pracowników: „Zoptymalizowana struktura kosztów jest dla nas, jako produktu budżetowego, konieczna. Dzięki temu, między innymi, jesteśmy w stanie szkolić naszych pracowników w najlepszy możliwy sposób”. W końcu „za każdym stanowiskiem stoja rozwój i kwalifikacje”.

Loos, który ostatnio wdrożył platformę e-learningową a&o, rozpoczął swoją karierę w a&o w 2002 roku jako dyrektor generalny berlińskiego Haus Friedrichshain, awansując na stanowisko dyrektora regionalnego w 2007 roku a następnie, w 2014 roku, obejmując stanowisko dyrektora operacyjnego. Dyrektor generalny sieci Olivier Winter mówi o Lossie: „Torstein Loss jest COO, dla którego optymalizacja produktów i procesów absolutnie idzie w parze z jakością i motywacją zespołu, co ma kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju a&o i pozytywnego klimatu korporacyjnego”.

„Przywracanie więzi emocjonalnej”

Rozwój wewnętrzny był zawsze najwyższym priorytetem w a&o. Około 70 procent dyrektorów generalnych wywodzi się ze struktur wewnętrznych firmy – stanowisk front office lub poziomu asystentów. „Motywacja przewyższa kwalifikacje teoretyczne”, to motto Loosa, „mile widziani są nowicjusze, każdy ma szansę!”.  Jest pewny siebie, jeśli chodzi o rekrutację i utrzymanie personelu. W perspektywie zbliżających się nowych otwarć hosteli w Europie, mówi: „Będziemy nadal wzmacniać więź emocjonalną między firmą a jej pracownikami”. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy a&o zatrudniło około 600 nowych osób w całej Europie.

Ekspansja w Europie – preferowane akwizycje

W Niemczech a&o posiada 25 obiektów w 14 miastach: Akwizgranie, Berlinie, Bremie, Dortmundzie, Dreźnie, Düsseldorfie, Frankfurcie, Hamburgu, Kolonii, Lipsku, Monachium, Norymberdze, Stuttgarcie i Weimarze.Obecnie a&o oferuje 40 hosteli w dziewięciu krajach, co czyni sieć wiodącą marką hostelową w Europie.

Wśród najważniejszych kierunków ekspansji a&o widzi: Wielką Brytanię, Włochy, kraje Beneluksu i region DACH. Wykorzystanie istniejących nieruchomości  od rozwój nowych histeli jest również priorytetem ze względu na zrównoważony rozwój: w 2025 roku firma będzie pierwszą europejską siecią hosteli, która będzie miała zerową emisję CO2 – jej własny ślad ekologiczny ma zostać zredukowany do minimum, a reszta poddana offsetowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet