Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Czwarta fala pandemii COVID-19 uniemożliwiła kilku międzynarodowym wystawcom bezpośrednią prezentację swoich produktów na zakończonych we środę targach CIIE.

Przewidując takie okoliczności organizatorzy zadbali o zapewnienie wirtualnej platformy wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom, w tym największej w Polsce organizacji przemysłu mleczarskiego.

Polska Izba Mleka (PIM) zaprezentowała online portfolio swoich członków, począwszy od mleka UHT i mleka w proszku, a skończywszy na szerokiej gamie serów.

„Organizatorzy CIIE bardzo sprawnie dostosowali się do nowych warunków i trudności dla zagranicznych wystawców” – powiedziała Xinhua dyrektor PIM Agnieszka Maliszewska.

Polskie mleko i przetwory mleczne od dawna obecne są na chińskich półkach sklepowych i cieszą się tam coraz większą popularnością wśród konsumentów. Maliszewska przypisuje ten sukces najwyższej jakości polskiego mleka. „Zawsze podkreślam, że nasze produkty powstają z mleka najwyższej jakości, w oparciu o tradycyjne receptury i są wykonane z miłością.”

„Polskie produkty mleczne stają się coraz bardziej rozpoznawalne na rynku chińskim, nie tylko dzięki zaangażowaniu i wiedzy PIM” – powiedziała.

„Pomimo pandemii koronawirusa, w 2020 roku eksport produktów mlecznych z Polski do Chin wzrósł, a w tym roku jeszcze się zwiększył”.

Maliszewska doceniła China Railway Express (CRE) i profesjonalne usługi przewozowe między Polską a Chinami. „Wiem, że polskie firmy, w tym nasi producenci mleka, korzystają z transportu kolejowego, który jest szybki i bezpieczny” – powiedziała.

Źródło: Polscy producenci mleka na China International Import Expo (CIIE) – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet