Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Lepienie pierogów, pisanie chińskich znaków i oglądanie tradycyjnych pokazów, tak świętowali nadejście Chińskiego Nowego Roku obcokrajowcy z Haikou w południowych Chinach.

W Porcie Wolnego Handlu Hainan odbyło się z tej okazji wiele tradycyjnych zajęć i warsztatów.

Chiński Nowy Rok, czyli Święto Chińskiej Wiosny, podobnie jak Boże Narodzenie w innych krajach, to czas spotkania rodziny i przyjaciół i jest to szczęśliwy czas dla wszystkich. Również społeczność międzynarodowa mieszkająca w Chinach z radością świętuje te chwile.

Międzynarodowy dom spotkań w Haikou, który został otwarty we wrześniu 2021 r., jest dziełem Biura Ekspertów Zagranicznych Haikou i lokalnej firmy zajmującej się zasobami ludzkimi. Do społeczności dołączyło dotąd blisko 200 obcokrajowców.

Celem międzynarodowego domu spotkań jest stworzenie platformy, w której obcokrajowcy poczują się jak w domu, powiedział Pi Jinyu, dyrektor generalny Fu’an Talent Human Resources (Hainan). „Świadczymy usługi i pomagamy im łagodzić wszelkie problemy lub trudności, takie jak problemy z wizą lub problemy z pracą” – powiedział.

Aby lepiej pomóc osobom z zagranicy w rozpoczęciu działalności, oferuje im się czteromiesięczne szkolenie w zakresie inkubacji przedsiębiorczości.

Źródło: Międzynarodowe obchody chińskiego Nowego Roku – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet