Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
czw.. wrz 28th, 2023

Około 50 chińskich firm, w tym Huawei, ZTE i Xiaomi, jest obecnych na dorocznym Mobile World Congress (MWC), który otworzył swoje podwoje w poniedziałek.

W 2020 r. pandemia COVID-19 wymusiła odwołanie MWC, a zeszłoroczne wydarzenie musiało zostać zmniejszone. Jednak w tym roku kongres powraca z hukiem, a uczestnicy znów mogą nawiązać kontakt twarzą w twarz.

Według firmy badawczej Counterpoint Research, siedem z dziesięciu najpopularniejszych marek smartfonów w Europie ma swoją siedzibę w Chinach, a chińscy producenci obecni na MWC wydają się być zdeterminowani, aby ten wynik podnieść.

Thomas Herron, szef działu komunikacji Xiaomi Technology na Europę Zachodnią powiedział, że ​​jego firma była „podekscytowana możliwością powrotu i spotkania z ludźmi na MWC”.

Xiaomi zaprezentowało kilka produktów, takich jak niedawno wprowadzony smartfon Redmi Note 11.

W niedzielę Huawei wprowadził na rynek dwa komputery osobiste (PC) z serii MateBook – Matebook E z 12,6-calowym wyświetlaczem OLED oraz X Pro 2022 z 14-calowym wyświetlaczem.

Przemawiając na inauguracji, Richard Yu, dyrektor generalny (CEO) Huawei Consumer Business Group powiedział, że optymistycznie patrzy w przyszłość, a jego firma przetrwała „ciężką zimę” i teraz „nie może się doczekać, by cieszyć się ciepłem wiosny.”

Honor, dawna spółka zależna Huawei, będąca obecnie niezależną marką, prezentuje swoją serię Magic 4 na MWC.

Lenovo, OPPO, China Telecom i ZTE są również obecne w Barcelonie.

Źródło: Mobile World Congress 2022 w Barcelonie – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet