Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

We wtorek, na dworcu kolejowym Fuzhou w prowincji Fujian we wschodnich Chinach, został otwarty pierwszy skład celny dla towarów importowanych składami Chiny-Europa.

Skład, będący jednocześnie sklepem bezcłowym, znajduje się na drugim piętrze poczekalni dworca kolejowego Fuzhou, a znajdują się w produkty z Francji, Niemiec, Włoch i innych krajów, obejmując ponad 200 kategorii po 1200 pozycji, takich jak kosmetyki, słodycze i napoje.

Sprzedawane tutaj produkty wykorzystują zaawansowaną technologię RFID zapobiegającą podrabianiu, aby osiągnąć pełne śledzenie i identyfikowalność. Klienci mogą skanować inteligentne znaczniki elektroniczne w celu identyfikacji autentyczności. Poza tym sklep ustanowił również platformę internetową, która zapewnia wygodne zakupy z odbiorem w sklepie i bezpośrednią logistykę dla turystów.

Od początku 2022 r. Chiny uruchomiły łącznie ponad 50 000 kursów pociągów towarowych Chiny-Europa, docierając do ponad 180 miast w 23 krajach europejskich, stanowiąc ważny kanał dla eurazjatyckich giełd towarowych.

Źródło: Fujian otwiera pierwszy celny magazyn dla towarów importowanych pociągami Chiny-Europa – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet