Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

131. sesja Targów Importu i Eksportu w Chinach za nami. Tegoroczna edycja osiągnęła rekordowy poziom 536 000 odwiedzających z 228 krajów.

Wystawa, znana również jako Targi Kantońskie, z powodu pandemii COVID-19 odbywała się online, od 15 kwietnia do 24 kwietnia.

Jak powiedział Xu Bing, rzecznik targów, liczba kupujących z zagranicy zarejestrowanych na 131. sesję wzrosła o 48 procent w porównaniu z 129. sesją i 41,8 procent w porównaniu z 130. sesją.

298 100 nabywców pochodziło z krajów położonych wzdłuż Pasa i Szlaku, co stanowiło ponad 55% wszystkich kupujących, a 150 800 nabywców pochodziło z krajów członkowskich Regionalnego Kompleksowego Partnerstwa Gospodarczego (RCEP), co stanowiło ponad 28%, powiedział Xu.

W sieci zaprezentowano ponad 3 miliony produktów, w tym 951 500 nowości, ustanawiając nowe rekordy. Łącznie wystawcy wydali 210 500 elektronicznych wizytówek, a zagraniczni nabywcy przeprowadzili około 100 000 rozmów online.

Dane te pokazały, że rynek chiński pozostaje atrakcyjny ze względu na swój trwały potencjał.

„Pomimo skomplikowanej i poważnej sytuacji gospodarczej i handlowej, internetowy system targów kantońskich jest w tym roku bardziej stabilny i wydajny, zapewniając lepsze usługi, co było powszechnie chwalone przez wystawców” – powiedział Xu.

„Wydarzenie wniosło pozytywny wkład w promowanie wysokiej jakości rozwoju handlu, utrzymanie stabilności łańcuchów przemysłowych i dostaw oraz promowanie ożywienia światowej gospodarki” – dodał Xu.

Od 1957 roku targi odbywają się dwa razy w roku, w mieście Guangzhou w południowych Chinach. W formule hybrydowej po raz pierwszy odbyły się jesienią ubiegłego roku.

Źródło: Targi Kantońskie z rekordową liczbą zagranicznych nabywców – Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet