Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Tegoroczną Miss Czech została Krystyna Pyszko pochodząca z Trzyńca na Zaolziu.

Jak podał w niedzielę „Głos”, gazeta Polaków w Czechach, najpiękniejszą mieszkanką Czech została wybrana 23-letnia Polka, Krystyna Pyszko z Trzyńca na Zaolziu.

Uroczysta gala, na której wybrano Miss Czech 2022, odbyła się w sobotę 7 maja w Forum Karlín w Pradze.

Krystyna Pyszko mierzy 181 centymetrów wzrostu i może pochwalić się wymiarami 86-59-89. Studiuje prawo na Uniwersytecie Karola w Pradze, a także zarządzanie biznesowe na uczelni w Insbrucku w Austrii. Deklaruje, że lubi podróże, jazdę konną oraz pracę jako modelka. Zajmuje się też projektem edukacji dzieci w Tanzanii. Uważa, że posiada talent do malarstwa, gry na flecie poprzecznym oraz na skrzypcach. Nie jest wegetarianką – jej ulubione danie to stek z polędwicy wołowej.

Po ukończeniu studiów Krystyna Pyszko chciałaby dalej pracować w modelingu i reprezentować Czechy jako miss na międzynarodowych konkursach piękności. Później chciałaby znaleźć satysfakcjonującą pracę, założyć rodzinę i podróżować po całym świecie.

Dzięki zwycięstwu w konkursie Krystyna Pyszko będzie mogła bezpłatnie korzystać z mieszkania w Pradze przez cały rok, jeździć Mercedesem-Benz Klasy A w AMG, a także reprezentować Czechy na konkursie Miss World.

Возможно, это изображение 1 человек
Возможно, это изображение 5 человек и люди стоят
Źródło: Polka z Zaolzia została Miss Czech [+FOTO] » Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet