Holiganbet Sweet Bonanza Casibom İmajbet Jojobet
Evden eve nakliye eşya depolama buy threads likes deneme bonusu seo hizmeti ofis nakliyesi bonus veren siteler
pon.. wrz 25th, 2023

Podczas organizowanego przez Warszawską Izbę Gospodarczą, Forum Przedsiębiorczości, 23 czerwca 2022 roku odbyła się debata pt. „Praca i rozwój – polski rynek pracy 2022”, którą prowadziła Ilona Klejnowska – Kamińska z Instytutu Strategii i Rozwoju, a jej gośćmi byli Alina Palamarchuk, Karina Bilko, Tatiana Storozhenko oraz Karol Dobrowolski, Wiceprezes Zarządu WIG.

Wojna w Ukrainie sprawiła, że do Polski trafiło wielu Ukraińców, którzy starają się znaleźć pracę a celem debaty, która odbyła się w ramach Forum Aktywizacji Zawodowej Kobiet z Ukrainy, było między innymi udzielenie odpowiedzi jak i gdzie jej szukać. Podczas dyskusji poruszony został również temat motywacji   i wspierania kobiet z Polski i Ukrainy w procesie podejmowania nowych wyzwań zawodowych oraz przedstawienie możliwości na rozwój i życie w Polsce.  – Dziś przed wielkim wyzwaniem na rynku pracy stoją przedsiębiorcy, samorządy i kreatorzy zmian systemowych. Największe wyzwanie jednak stoi przed kobietami z Ukrainy. Dlatego chcemy wspierać je w szukaniu pracy, tworzeniu przestrzeni do tego, aby wzmocnić ich zasoby. Inkubator Przedsiębiorczości Ukraińsko – Polskiej, Gospodarcze Forum Kobiet, Warszawska Izba Gospodarcza oraz Stowarzyszenie Zostań w Polsce, podejmują szereg działań, aby wspierać kobiety w odnalezieniu się na polskim rynku pracy – podkreślała Ilona Klejnowska – Kamińska rozpoczynając spotkanie.

Forum Przedsiębiorczości Ukraińsko – Polskiej odbyło się w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości Ukraińsko – Polskiej, utworzonego przez Warszawską Izbę Gospodarczą tuż po wybuchu wojny w Ukrainie. Jest to ośrodek analityczny dający informacje na temat możliwości współpracy polsko – ukraińskiej w szerszej perspektywie, zarówno w okresie odbudowy powojennej jak i później. Za zadania stawia sobie analizę polskiego rynku pracy i wytypowanie branż zainteresowanych dokonywaniem wspólnych przedsięwzięć gospodarczych Ukraina – Polska.

Pragnę bardzo głośno powiedzieć do wszystkich Ukraińców – zostańcie w Polsce tyle ile będzie trzeba. Będąc tutaj wymagajcie od siebie, ale również też od państwa, poszerzajcie swoje kompetencje – apelował Karol Dobrowolski, Wiceprezes Zarządu WIG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sweet bonanza casibom imajbet jojobet holiganbet